شما اینجا هستید:خانه » اخبار فناوری » احتمالات در مورد دسته‌ی بازی ایکس‌باکس وان

احتمالات در مورد دسته‌ی بازی ایکس‌باکس وان

احتمالات در مورد دسته‌ی بازی ایکس‌باکس وان

آخرین پرده از رقابت پلی‌استیشن ۴ با ایکس‌باکس وان، روز جمعه با عرضه‌ی رسمی کنسول بازی مایکروسافت روی پرده خواهد رفت. اما این بار، مایکروسافت با حریف قدری روبرو است! سونی بهترین کنسول بازی خود را ارائه داده، بطوری که تحسین همگان را بر انگیخته و فروش ۱ میلیون دستگاه از آن در عرض ۲۴ ساعت، گواهی بر این مدعی است.

جنگ کنسول‌های بازی با ورود مبارز دوم به میدان رقابت در پایان هفته‌ی جاری آغاز خواهد شد. باید منتظر بود و دید که آیا مایکروسافت قادر است با ایکس‌باکس وان رکورد ثبت شده توسط پلی‌استیشن را در هم بشکند یا خیر؟ به‌نظر می‌رسد توجه طراحان و سازندگان ایکس‌باکس‌وان بیشتر به دسته‌بازی این کنسول معطوف شده است. شاید آشنایی با پروسه‌ی طراحی و تولید این دسته‌ی بازی جذاب باشد. براساس گزارشی که توسط GameBeat منتشر شده است، مایکروسافت رقمی برابر با ۱۰۰ میلیون دلار را برای طراحی مجدد دسته‌ی ایکس‌باکس ۳۶۰ هزینه کرده است تا طراحی آن مطابق با استاندارهای جدید و منطبق با نسل جدید ایکس‌باکس باشد. به‌نظر شما چه تغییرات یا ویژگی‌هایی به این دسته اضافه شده است؟

برخی از نمونه‌های اولیه تولید شده دربردارنده‌ی صفحه‌ی نمایش و دوربین بوده است. حتی یکی از نمونه‌ها شامل مخزنی است که دسته‌ی بازی را قادر به انتشار بو کرده است! بنابر گزارش این منبع، یکی دیگر از نمونه‌ها یک پروژکتور داشته که می‌تواند تصاویری را روی یک پرده سفید یا اتاقی روشن به نمایش گذارد. احتمالا نسل‌های بعدی کنسول‌های بازی که توسط مایکروسافت توسعه داده خواهند شد، قادر به انتشار رایحه‌هایی خواهند بود که متناسب با محیط بازی تغییر می‌کنند. حس بویایی یک حس عمیق است که می‌تواند تاثیر بسیار زیادی در فضاسازی بازی‌ها داشته باشد.

منبع : زومیت

لینک کوتاه: http://acharweb.com/?p=11876

برچسب ها: , , , , ,

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.