شما اینجا هستید:خانه » اخبار فناوری » ادامه پشتیبانی گوگل از iOS جهت استفاده از Google Maps

ادامه پشتیبانی گوگل از iOS جهت استفاده از Google Maps

ادامه پشتیبانی گوگل از iOS جهت استفاده از Google Maps


اگر به خاطر داشته باشید، اپل در کنفرانس توسعه دهندگان خود اعلام کرد که در iOS 6 دیگر قصد استفاده از نقشه گوگل را ندارد و اپلیکیشن اختصاصی خود را رونمایی کرد. و البته همان زمان دیدیم که کار شرکت های پشتوانه اپل برای نقشه ها، هنوز ضعیف تر از نقشه های گوگل است . و حالا خبر خوب برای کاربران ابزارهای موبایل اپل این است که گوگل به پشتیبانی از اپلیکیشن Google Maps در iOS ادامه خواهد داد.

روز گذشته جف هابر، یکی از معاونان ارشد گوگل در صفحه گوگل پلاس خود در پاسخ به یکی از کاربران درباره ادامه پشتیبانی گوگل مپز از آی او اس گفت: «ما به دنبال این هستیم که همچنان تجربه کاری خارق العاده ای از کار با گوگل مپز را بر روی iOS مهیا کنیم».

البته باید هنوز منتظر تصمیم نهایی گوگل برای شیوه عرضه این سرویس بر روی iOS باشیم. آیا گوگل قصد دارد اپلیکیشن Google maps را برای دانلود درون اپ استور اپل قرار دهد؟ با اینکه با استفاده از ابزارهایی چون HTML5 قرار است دسترسی به نقشه های گوگل از طریق مرورگر اینترنتی، بر روی ابزارهای موبایل آی او اس فراهم شود؟ با اینکه هابر چیز بیشتری در این خصوص اعلام نکرده و گوگل هم هنوز هیچ اظهار نظر رسمی ننموده است، تا اینجای کار می دانیم که گوگل همچنان کاربران iOS را دوست دارد!

لینک کوتاه: http://acharweb.com/?p=162

برچسب ها: , , , ,

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.