شما اینجا هستید:خانه » اخبار فناوری » ادوبی تسلیم پیشگویی استیو جابز شد

ادوبی تسلیم پیشگویی استیو جابز شد

ایفون و ایپد هیچگاه به صورت رسمی از فلش پشتیبانی نکرده اند و کاربران برای مشاهده سایت هایی که در ان از فلش از استفاده شده بود با مشکل مواجه بودند. حدود ۲ سال پیش استیو جابز دلایلی را مطرح کرد که چرا نباید موبایل ها و تبلت ها از فلش پشتیبانی کنند که با مخالفت و اعتراض خیلی ها همراه شد. در ان سوی میدان اندروید سیستم عامل رقیب iOS از فلش پشتیبانی میکرد که در نظر کاربران یک برتری به حساب می امد.

حالا بعد از گذشت ۲ سال و در حالی که دیگر خبری از استیو جابر نیست خود کمپانی ادوبی تصمیم گرفته است تا دیگر فلش پلیر را برای موبایل ها و تبلت ها ارائه ندهد. قرار است در ۱۵ اگوست ۲۰۱۲ فلش برای همیشه از اندروید جدا شود و کاربران اندروید ۴٫۱ دیگر نمیتوانند فلش پلیر نصب کنند. اگر شما با اندروید ۴٫۱ وارد سایت ادوبی بشوید تا فلش پلیر نصب کنید با پیغام اندروید ۴٫۱ پشتیبانی نمیشود رو به رو میشوید!

اگر فکر میکنید ممکن است به فلش پلیر نیاز داشته باشید بهتر است هرچه سریع تر به گوگل پلی مراجعه کنید و فلش پلیر را برروی اسمارت فون اندرویدی خود نصب کنید زیرا تقریبا تا ۳۵ روز دیگر این برنامه حذف خواهد شد. راستی شما چه فکر میکنید؟ ایا به نظر شما حذف فلش پلیر از اندروید کار درستی است؟

لینک کوتاه: http://acharweb.com/?p=551

برچسب ها: , ,

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.