شما اینجا هستید:خانه » اخبار کوتاه » ارتقا ۷۵ میلیون دستگاه به ویندوز ۱۰ تنها در ۴ هفته

ارتقا ۷۵ میلیون دستگاه به ویندوز ۱۰ تنها در ۴ هفته

ارتقا ۷۵ میلیون دستگاه به ویندوز ۱۰ تنها در ۴ هفته

مایکروسافت ویندوز ۱۰ را دقیقا چهار هفته‌ی پیش منتشر کرد و اکنون این شرکت آمار و ارقام تازه‌ای از جدیدترین ویندوزاش ارایه داده است. ظرف ۲۴ ساعت از زمان انتشار این سیستم عامل، تعداد ۱۴ میلیون دستگاه به ویندوز ۱۰ ارتقا یافته بودند. حالا پس از چهار هفته این رقم به ۷۵ میلیون افزایش یافته است. این آمار رکوردی چشم گیر برای مایکروسافت به حساب می آید ، به خصوص در مقایسه با ویندوز ۸، که ۶ ماه طول کشید تا مایکروسافت بتواند ۱۰۰ میلیون از این سیستم عامل را به فروش برساند.

ارتقا ۷۵ میلیون دستگاه به ویندوز ۱۰ تنها در ۴ هفته

پر واضح است که رایگان بودن ویندوز ۱۰ برای بسیاری از دستگاه ها، باعث شده تا ۷۵ میلیون دستگاه تنها در طول ۴ هفته به ویندوز ۱۰ آپگرید شوند.
امروز سرپرست بخش بازاریابی ویندوز، یوسف مهدی، در کنار برخی آمار جالب دیگر در خصوص ویندوز ۱۰، اعلام کرد که بیش از ۹۰ هزار رایانه ی شخصی یا تبلت منحصر به فرد در ۱۹۲ کشور به ویندوز ۱۰ آپگرید کرده اند. این عدد تقریبا به معنای تمام کشور های جهان است.

در حالی که مایکروسافت ویندوز ۱۰ را برای افراد مختلف به صورت موج موج منتشر می کند، راه هایی برای دور زدن و دریافت زود تر نیز وجود دارد. همچنین شما می توانید فایل ISO آن را نیز دریافت کرده و ویندوز خود را از اول نصب کنید و تمام فایل های قدیمی خود را نیز نادیده بگیرید.

 

منبع : گجت نیوز

لینک کوتاه: http://acharweb.com/?p=24203

برچسب ها: , , , , , , , , , ,

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.