شما اینجا هستید:خانه » معرفی اپلیکیشن » اضافه شدن ویرایشگر ، تدوین و افکت گذاری ویدیو به اپلیکیشن یوتوب

اضافه شدن ویرایشگر ، تدوین و افکت گذاری ویدیو به اپلیکیشن یوتوب

اضافه شدن ویرایشگر ، تدوین و افکت گذاری ویدیو به اپلیکیشن یوتوب

آپدیت تازه اپلیکیشن یوتوب علاوه بر اعمال برخی بهبود ها، امکان داخلی ویرایش ویدیوها را نیز در اختیار کاربران قرار داده است. این ادیتور جدید ویدیو علاوه بر قابلیت ایجاد برش در ویدیو ها، امکان قرار دادن افکت های تصویری را نیز در اختیار کاربر قرار می دهد. کاربران همچنین می توانند علاوه بر آن، از کتابخانه موسیقی های رایگان یوتوب برای ویدیوی خود موسیقی متن نیز انتخاب کنند.

اضافه شدن ویرایشگر ، تدوین و افکت گذاری ویدیو به اپلیکیشن یوتوب

آپدیت تازه رابط کاربری اپلیکیشن را دستخوش تغییر کرده و در آن صفحه اصلی نرم افزا،ر به ۳ برگه تقسیم شده است. بخش «خانه» یا Home برای نمایش ویدیوهای پیشنهادی بر اساس سلیقه کاربر، بخش «اشتراک ها» یا Subscriptions برای نمایش محتوای منتشر شده توسط کانال هایی که کاربر مشترک آنهاست و در نهایت بخش «حساب» یا Account که کاربر با استفاده از آن می تواند به تاریخچه، ویدیو ها، اعلان ها و لیست های خود دسترسی داشته باشد. دکمه آپلود ویدیو نیز از دیگر مواردی است که محل آن درون همین بخش درنظر گرفته شده است.

از بهبود های اعمال شده در آپدیت تازه نیز می توان به نمایش افقی ویدیو هایی اشاره کرد که به همین شکل فیلمبرداری شده اند و از این پس دیگر در حالت تمام صفحه به شکل عمودی و با حاشیه های ضخیم مشکی رنگ به نمایش در نخواهند آمد.

 

منبع: دیجیاتو

لینک کوتاه: http://acharweb.com/?p=23792

برچسب ها: , , , , , , , , ,

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.