شما اینجا هستید:خانه » اخبار کوتاه » اولین فیلم سه‌بعدی ۳۶۰ درجه برای اکولوس ریفت عرضه‌ شد

اولین فیلم سه‌بعدی ۳۶۰ درجه برای اکولوس ریفت عرضه‌ شد

 اولین فیلم سه‌بعدی ۳۶۰ درجه برای اکولوس ریفت عرضه‌ شدعرضه‌ی اولین فیلم سه‌بعدی 360 درجه برای اکولوس ریفت

اکولوس ریفت یک هدست واقعیت مجازی است که توسط شرکت نوپای اکولوس تولید شده است. این هدست قابلیت پخش ویدئوهای سه‌بعدی و بسیاری از کاربردها را در زمینه‌ی واقعی مجازی دارا است که از زمان عرضه‌ی آن، بسیاری از این کاربردها مورد کنکاش واقع شده‌اند.

از جمله کاربردهای این هدست را می‌توان در اتصال به کنسول‌های بازی برای انجام بازی‌ها، کنترل ربات‌های پرنده، اتصال به دستگاه‌های اندرویدی اشاره کرد که فقط دارندگان این هدست قادر به استفاده از آن‌ها بوده‌اند. در جدیدترین اقدام، به‌نظر می‌رسد Condition One یک فیلم اختصاصی برای اکولوس ریفت تهیه کرده است.

OculusInside

کاندیشن وان، یک گروه فعال در زمینه‌ی تولید ویدئوهای ۳۶۰ درجه است که آخرین تولید خود را اختصاصا برای اکولوس‌ ریفت ارائه نموده است. فیلم تولید شده یک مستند ۲۰ تا ۳۰ دقیقه‌ای است که به داشته‌ها و قابلیت‌های واقعیت مجازی و همچنین دستاورد‌های آن پرداخته است. همچنین این فیلم‌ بخش‌هایی از شبیه‌سازی انجام شده که برای تربیت مبارزان در وزارت دفاع و بخش‌هایی از ویدئوهای تحقیقاتی ساخته شده در آزمایشگاه‌های دانشگاه استنفورد را در بردارد.

این ویدئوی ۳۶۰ درجه‌ی سه‌بعدی، فیلمی است که بسیاری از کاربران اکولوس ریفت از دیدن آن لذت خواهند برد. برای لذت بردن از این ویدئو باید یکی از هدست‌های اکولوس ریفت را در اختیار داشته باشید.

منبع : زومیت

لینک کوتاه: http://acharweb.com/?p=11840

برچسب ها: , , ,

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.