شما اینجا هستید:خانه » اخبار فناوری » بروزرسانی رابط کاربری گوگل پلی در اندروید ۴٫۱

بروزرسانی رابط کاربری گوگل پلی در اندروید ۴٫۱

شایعات منتشر شده حاکی از ان است که رابط کاربری نسخه اندرویدی گوگل پلی در اندروید ۴٫۱ بروزرسانی خواهد شد. رابط کاربری جدید به رابط کاربری نسخه دسکتاپ گوگل پلی نزدیک تر شده است. در رابط کاربری جدید راحت و ساده تر میتوانید به قسمت های مختلف گوگل پلی دسترسی پیدا کنید.

همان طور که در تصویر مشاهده میکنید این رابط کاربری استاندارد تر از رابط کاربری قبلی است و همین طور بیشتر “اپل گونه”. به احتمال زیاد چهارشنبه در همایش سالانه توسعه دهندگان گوگل این رابط کاربری جدید همراه با اندروید ۴٫۱ عرضه میشود. رابط کاربری جدید از رابط کاربری قبلی زیبا تر و جالب تر است و چیزی که در این نظر من را به خود جلب کرد ایکون واقع در پایین سمت راست است. به احتمال زیاد این ایکون مربوط میشود به سرویس اشتراک در مجله ها  و روزنامه ها که چندی پیش صحبت از ان بود.

دیگر ایکن های رنگی پایین نیز مربوط میشوند به دسته بندی های مختلف محصولات گوگل پلی که در نسخه دسکتاپ گوگل پلی نیز موجود هستند. سمت چپ بالا نیز یک منوی دراپ دان وجود دارد که میتواند لیست اپلیکیشن های صفحه اول را بر اساس فیلتر های مختلف به نمایش بگذارد. سمت راست بالا نیز ۲ ایکون جستجو و دانلود قرار دارند و کمی پایین تر نیز اسلایدری وجود دارد که در نسخه دسکتاپ گوگل پلی هم وجود دارد.

پایین تر نیز لیست اپلیکیشن ها موجود است که همراه با نام اپلیکیشن امتیاز ، تعداد رای ها و سازنده اپلیکیشن را نیز نمایش میدهد. این تصویر تنها تصویر منتشر شده از رابط کاربری جدید گوگل پلی است و درباره دیگر صفحات ان اطلاعاتی در دسترس نیست.

لینک کوتاه: http://acharweb.com/?p=247

برچسب ها:

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.