شما اینجا هستید:خانه » اینترنت » تجربه ای متفاوت با «مدیوم»

تجربه ای متفاوت با «مدیوم»

یکی از سیستم های جدیدی که توویتر در اختیار کاربرانش قرار داده ، یک فضای مجازی جدید برای انتشار مطالب و مقالات با نام «مدیوم» است.
سیستم «مدیوم» برخلاف توویتر ، دنبال کردن دوستان و آشنایان نیست و این بار ما شاهد یک فضای کاملا جدید هستیم که می توانیم با وارد کردن اکانت (حساب کاربری) توویتر خود وارد شده و مطالبی از قبیل مقالات علمی ، داستان ، تجربه های شخصی ، ایده ها و نظرات دیگران را مطالعه و یا مطالب خود را در معرض نمایش قرار دهیم. این فضا برای کسانی که خواهان یادگیری زبان انگلیسی و همچنین نوشتن مطلب به این زبان هستند ، بسیار مناسب است. البته شایان ذکر است که بگویم مطالب فارسی نیز کم و بیش در این فضا دیده می شود.
سبک سیستم «مدیوم» شبیه به یک وبلاگ و یا یک سایت وردپرسی می باشد که در نگاه اول کمی سطحی به نظر می رسد ولی بعد از مدتی می شود به دید یک مجله اینترنتی به آن نگاه کرد. شاید این فضا مورد پسند خیلی ها واقع نشود اما علاقه مندان به مطالعه و کسانی که دست به قلم هستند می توانند از این سایت لذت ببرند.
و در آخر باید بگویم «مدیوم» یک فضای جدید است و همانند هر سیستم جدیدی برای جذب کاربران بیشتر ، به خصوص ایرانیان احتیاج به زمان دارد. پس می توان به آینده این سایت امیدوار بود.
www.medium.com

لینک کوتاه: http://acharweb.com/?p=14357

برچسب ها:

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.