شما اینجا هستید:خانه » اخبار کوتاه » تعداد کارمندان آمازون بیشتر از microsoft است!

تعداد کارمندان آمازون بیشتر از microsoft است!

تعداد کارمندان آمازون بیشتر از microsoft است!

آمازون

به گزارش مجله آچاروب ؛  شرکت آمازون که مقر آن واقع در سیاتل می باشد، در سرتاسر دنیا ۱۰۹٫۸۸ نفر را تا ۳۰ سپتامبر سال ۲۰۱۳ استخدام کرده است.

خب حالا به چه دلیل این موضوع بسیار مهم است؟

نه فقط تعداد استخدامین ۶ رقمی است بلکه شروع بسیار خوبی داشته و رشد تعداد کارمندان آمازون بطور صادقانه سرسام آور است!

این شرکت در دوره سه ماهه اخیر، ۹۷٫۰۰۰ کارمند داشته و بدین معنی است که در سه ماه گذشته ۱۲٫۸۰۰ نفر استخدام کرده است (۱۳٫۲۰ درصد رشد). در سه ماهه سوم سال ۲۰۱۲ آمازون ۸۱٫۴۰۰ کارمند داشته و بدین معنی است که در ۱۲ ماه، ۲۸٫۴۰۰ نفر استخدام کرده است. این نشان دهنده یک رشد ۳۴٫۸۹ در صدی فقط در یک سال می باشد!

برای واضحتر نشان دادن این موضوع باید بگوییم که مایکروسافت از اول نسبت به آمازون کارمندان بیشتری داشته است و در این سه ماهه اخیر رتبه این دو شرکت واقع در سیاتل از نظر تعداد کارمندان تغییر کرد یعنی حالا آمازون تعداد کارمندان بیشتری نسبت به مایکروسافت دارد.

microsoft-ces-booth

طبق گزارش خود مایکروسافت، این شرکت تا ۳۰ سپتامبر سال ۲۰۱۳ به تعداد ۱۰۰٫۵۱۸ کارمند داشته است. در حالی که هردوی این شرکت ها هیچ آمار جدیدی از این ارقام در ماه اکتبر نداده اند.

با این حال مایکروسافت افراد بیشتری را به نسبت آمازون در سیاتل استخدام می کند اما این یک مسله تعجب آور نیست. زیرا کسب و کار آمازون به یک حضور بین المللی وسیع تری نیاز دارد چون آمازون یک فروشگاه بزرگ اینترنتی است.

در اصل کارکنان آمازون در مراکز مختلف در  دور دنیا مستقر هستند و همین یکی از مشکلات مقایسه این شرکت با شرکت های فن آوری می باشد. چرا که ساختار دو شرکت مشابه نیست.

شایان ذکر است که مایکروسافت در آوریل سال ۱۹۷۵ و امازون جولای سال ۱۹۹۴ ثبت شد. شرکت مایکروسافت ۲ دهه از آمازون زودتر شروع به کار کرده است و همیشه تعداد کارکنانش دور از دسترس آمازون بوده ولی حالا برعکس شده است.

منبع : دنیای آی تی

لینک کوتاه: http://acharweb.com/?p=11397

برچسب ها: , , , ,

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.