شما اینجا هستید:خانه » اخبار فناوری » تنظیم خواب و بیداری با ساعت دیجیتالی Withings

تنظیم خواب و بیداری با ساعت دیجیتالی Withings

تنظیم خواب و بیداری با ساعت دیجیتالی Withings

گویا شرکت های فعال در دنیای تکنولوژی تصمیم دارند تا خواب کاربران را بهبود ببخشند. امروز صبح در کنفرانس سامسونگ مشاهده کردیم که این کمپانی به این بخش از زندگی کاربران که دست کم یک سوم آن را تشکیل می دهد، اهمیتی ویژه داد.

تنظیم خواب و بیداری با ساعت دیجیتالی Withings

حال شرکت فرانسوی «Withings» از راه رسیده و می خواهد نحوه به خواب رفتن و بیدار شدن شما را آسان تر نماید. ساعت زنگدار دیجیتالی این شرکت موسوم به «Withings Aura» در نمایشگاه برلین رونمایی شد و به شما اجازه می دهد تا از طریق هر کدام از آهنگ های موجود در سرویس «اسپاتیفای»، به خواب خود پایان دهید.

این ساعت زنگدار دیجیتالی که ظاهری شبیه به یک «پریسکوپ – پیرابین» دارد، پیش از خواب و زمان بیدار شدن برای شما به پخش موسیقی مشغول خواهد شد.

پخش صدا، با توجه به پایش محیط اتاق خواب شما صورت خواهد گرفت؛ به این شکل که Withings Aura، به نور و صدا حساس بوده و بر اساس آنها زمان های مختلف را تشخیص می دهد و از طریق همین تشخیص، به پخش موسیقی مشغول می گردد.

شرکت فرانسوی که سازنده این ساعت به شمار می آید، اعلام نموده که قیمت نمونه کامل ۲۹۹ دلار خواهد بود و این در حالی است که بدون سنسورهای پایش نیز می توان آن را با قیمت ۱۸۹ دلار تهیه کرد. البته نباید فراموش کرد که اشتراک ماهانه سرویس «اسپاتیفای» نیز به شکل ماهانه هزینه ای برابر با ۹.۹۹ دلار در بر دارد. لازم به ذکر است که اپلیکیشن این ساعت با پلتفرم های iOS و اندروید نیز هماهنگی لازم را داراست.

 

منبع : گجت نیوز

لینک کوتاه: http://acharweb.com/?p=24274

برچسب ها: , , , , , , , , ,

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.