شما اینجا هستید:خانه » اخبار کوتاه » دلجویی NOKIA از کارگردانی که اپل، فیلمش را دزدید

دلجویی NOKIA از کارگردانی که اپل، فیلمش را دزدید

دلجویی NOKIA از کارگردانی که اپل، فیلمش را دزدید

neistsat

به گزارش مجله آچاروب؛ اپل هفته گذشته متهم به کپی فیلم مستندساز نیویورکی در مورد افرادی که در صف برای خرید iPhone 5S ایستاده بودند، شد. آن ها تنها موسیقی فیلم را عوض کرده بودند و تصاویر همان بود! آنها این فیلم را در همایش ۳۰ مهر اپل نیز پخش کردند که اگر پوشش زنده ما از این کنفرانس را پیگیری کرده باشید از آن خبر دارید.

همانطور که New York Times گزارش داده است آن ها نام فیلمساز را نیز حذف کرده اند.

چیز عجیب و غریب درباره این داستان این است که فیلمساز، Casey Neistat در واقع یک فرد طرفدار محصولات اپل است. فیلم او با نام “The Dark Side of the iPhone 5S Lines” یا پشت پرده صف های خرید iPhone 5s بسیار محبوب بود و حدود ۴ میلیون بازدید در یوتیوب داشت.

Neistat به Times گفت: “من هرگز قبلا کارم مانند این دزدیده نشده بود. آن ها نام من را حذف کرده و نام خود را بر روی آن قرار داده اند. این ناگوار است”

اپل؟ ناگوار؟ چه کسی می تواتند به چنین چیزی اعتقاد داشته باشد؟

خوشبختانه، کسی که پیش قدم شده است تا از Neistat دلجویی کند نوکیا است!

همانطور که Neistat در حساب Instagram خود گفته است شرکت برای او یک Lumia 1020 ارسال کرده است. تصویری که در بالا می بینید، همان هدیه نوکیا به این مستندساز است.

چه چیزی بیشتر از هدیه جذاب است؟

نوکیا در این هدیه ارسالی پیامی نیز برای وی فرستاده است: “Casey –  ما می دانیم که آن زمانی که ایده هایتان را پاره پاره می کنند چه احساسی دارید… اما شما به کار خود ادامه دهید Casey. ما امیدوارم شما برخی از این لحظات را دوباره ثبت کنید. و اگر تمایل به انجام این کار دارید، با هم کاری انجام می دهیم. دوستان شما در نوکیا”

این یک شیوه بازاریابی جدیدتوسط نوکیاست.

نظر ما درباره این اقدام اپل در دزدیدن فیلم یک مستندساز و همچنین اقدام نوکیا چیست؟

منبع : دنیای آی تی

لینک کوتاه: http://acharweb.com/?p=11319

برچسب ها: , , ,

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.