شما اینجا هستید:خانه » اخبار فناوری » دوربین ۳ سانتی متری با رزولوشن فیلم برداری ۴K

دوربین ۳ سانتی متری با رزولوشن فیلم برداری ۴K

اگر از نارنجی خوان ها باشید حتما با رزولوشن ۴K آشنایی دارید. رزولوشنی ۴ برابر استاندارد ۱۰۸۰p که هم اکنون در تلویزیون های اچ دی و دیسک های بلو-ری استفاده می شود. فیلم برداری با این رزولوشن تکنولوژی بزرگی است که راه خود را به فیلم و تلویزیون باز کرده و روز به روز در ثبت لحظه ها استفاده از آن بیشتر می شود. اما اگر شما از دسته کسانی هستید که نمیخواهید از این رزولوشن بالا برای کارهای حرفه ای استفاده کنید و دوربین های عظیم الجثه ای مانند RED Epic در دست داشته باشید بهتر است به این دوربین کوچک نگاهی بیندازید.

وب کم Point Grey از Flea3 (مجهز به سنسور Exmore R ) این کار را برای شما انجام داده و رزولوشن ۴K را به تصاویر ویدئویی شما می آورد. سایز این دوربین به سختی به ۳ سانتی متر می رسد. شاهکار فنی در اینجا این است که این دوربین میتواند ویدئو را بر روی هر وسیله ای که از یو اس بی ۳٫۰ پشتیبانی می کند قرار دهد.

همه موضوع رزولوشن نیست، شما حتما نمیخواهید با این دوربین کوچک شاهکارهای بزرگ سینمایی خلق کنید اما اگر به یک دوربین کوچک با رزولوشن بالا احتیاج دارید این دوربین یک اینچی میتواند از عهده نیاز شما بر آید. اگر چه قیمت این دوربین به اندازه خودش کوچک نیست و ۹۴۵ دلار شاید فقط سازمان های بزرگ را برای خرید آن برای ضبط ویدئو کنفرانس هایشان ترغیب کند.

لینک کوتاه: http://acharweb.com/?p=497

برچسب ها: , , ,

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.