شما اینجا هستید:خانه » اخبار فناوری » فروش نخستین نسل آیفون باقیمت ۱۰.۰۰۰ هزاردلار

فروش نخستین نسل آیفون باقیمت ۱۰.۰۰۰ هزاردلار

به تازگی یک آگهی جالب در Ebay منتشر شده که در آن یک عدد آیفون به صورت پملپ شده و با قیمت ۱۰۰۰۰ هزار دلار به فروش می‌رسد. تمامی جذابیت این آیفون به این خاطر است که متعلق به سال ۲۰۰۷ میلادی است. یعنی ۵ سال پیش که استیو جابز اولین نسخه آیفون را معرفی کرد. فرد یا شرکتی این آیفون را خریدند و پلمپ آن را باز نکردند، حالا با گذشت ۵ سال و عتیقه شدن مدل آکبند آیفون، با قیمت نجومی ۱۰۰۰۰ هزار دلار به فروش می‌رسد.

first-gen-iphone.jpg

آگهی دهنده در توضیحات خود با هیجان در رابطه با این آیفون نوشته و توضیح داده است که: “این یک فرصت استثنایی برای افرادی است که می‌خواهند یک مجموعه از محصولات اپل داشته باشند.” هیچ بعید نیست یک اپل زامبی که علاقه شدیدی به محصولات آیفون دارد، ۱۰۰۰۰ ناقابل (که با نرخ فعلی دلار در داخل کشور، ارزش آن حدود ۲۱ میلیون تومان می‌شود) را بابت این آیفون پلمپ شده بپردازد.

تمامی جذابیت این آیفون به آکبند بودن  آن است در غیر این‌صورت در حال حاضر به راحتی می‌توان اولین نسل آیفون را در بازار پیدا کرد. قیمت این آیفون بیش از ۱۵ برابر ارزش واقعی آن است و خرید آن توسط شخصی، تنها می‌تواند دو دلیل داشته باشد؛ یا اینکه آن شخص وضع مالی خوبی دارد و می‌خواهد شکل پملپ شده این آیفون را نگه دارد و یا نه، یک دوستدار افراطی محصولات اپل که تحت هر شرایطی این آیفون را می‌خرد و باز هم به شکل آکبند آن را نگه می‌دارد. وجه تشابه در این بین آن است که خریدار این آیفون، هیچگاه آن را باز نمی‌کند! نظر شما در رابطه با این آیفون چیست؟ آیا نباید منتظر شنیدن خبر فروش یک مکینتاش آکبند با قیمت ۱ میلیون دلار باشیم؟

منبع: وبلاگینا

لینک کوتاه: http://acharweb.com/?p=3781

برچسب ها: , , , ,

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.