شما اینجا هستید:خانه » اخبار فناوری » قریب به نیمی از آیفون‌ و آیپد‌های فعال iOS 8 را نصب کرده‌اند

قریب به نیمی از آیفون‌ و آیپد‌های فعال iOS 8 را نصب کرده‌اند

قریب به نیمی از آیفون‌ و آیپد‌های فعال iOS 8 را نصب کرده‌اند 

نزدیک به نیمی از آیفون‌ و آیپد‌های فعال iOS 8 را نصب کرده‌اند

آخرین اعداد ارسالی اپل به دو روز قبل یکشنبه ۳۰ شهریور برابر با ۲۱ سپتامبر باز می‌گردد و نشاندهنده نوع نسخه iOS است که مردم با آیفون یا آیپد خود به اپ‌استور رفته‌اند و در آن‌جا ثبت شده است. اکنون به گفته اپل ۴۶ درصد از افراد iOS 8 جدید را بر روی گوشی خود نصب دارند. این درصد از یک طرف نشانده رشد سریع و بالای بازدیدکنند‌های اپ‌استور است که توانسته‌اند سریع به iOS 8 مهاجرت کنند و از طرفی دیگر نشان دهنده ۵۴ درصد گوشی و تبلت‌های کاربران اپل است که هنوز نخواسته یا نتوانسته‌اند iOS 8  را بر روی دستگاه خود اجرا کنند. وضعیت بررسی اپلیکیشن‌ها با کمی تاخیر حال به ۷۴ درصد از اپلیکیشن‌های بروزرسانی شده و ۵۳ درصد از اپلیکیشن‌های جدید و در حال بررسی رسیده است.

app-store-ios-8-adoption

این نسخه از iOS چند روزی است که برای آپگرید کردن توسط اپل عرضه شده است و یکشنبه این هفته ۴۶ درصد از کسانی که آی‌دیوایس دارند به این نسخه از سیستم عامل iOS مهاجرت کرده‌اند. در مقام مقایسه آخرین نسخه اندروید یعنی اندروید کیت‌کت بعد از ۱۰ ماه گذشت از زمان عرضه هنوز بر روی آمار ۲۵ درصدی در دستگاه‌های اندرویدی باقی مانده است.

9to5-image-2014-09-23-at-5-37-13-am

این انتقال سریع برای دستگاه‌های اپل به یک سنت تبدیل شده و از جانب اپل مستقیما برای همه دستگاه‌ها ارسال می‌شود اما گوگل به طور مستقیم تنها دستگاه‌های خاصی را پشتیبانی می‌کند. اندروید کیت‌کت نیز توسط شرکت‌های تولید کننده اندرویدی هنوز برای بسیاری از گوشی‌های حتی میان و بالا رده ارسال نشده است. بسیاری از افراد از حجم زیادی که iOS 8 برای نصب شدن نیاز دارد شاکی هستند و هنوز نتوانسته‌اند تصمیم بگیرند چه زمانی دستگاه خود را به این نسخه ارتقا دهند.

منبع : زومیت

لینک کوتاه: http://acharweb.com/?p=19546

برچسب ها: , , , , , , , ,

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.