شما اینجا هستید:خانه » اخبار کوتاه » ووزنیاک ، یکی از موسسان اپل : در خانه اینترنت پرسرعت ندارم!

ووزنیاک ، یکی از موسسان اپل : در خانه اینترنت پرسرعت ندارم!

ووزنیاک ، یکی از موسسان اپل : در خانه اینترنت پرسرعت ندارم!

steve-wozniak-windows-phone

به گزارش مجله آچاروب ؛ شرکت اپل به تازگی تبلت جدیدش را روانه ی بازار کرده است. البته نقدهایی هم در مورد اسم انتخاب شده برای این تبلت وجود دارد. چیزی که همه ی ما با آن موافقیم زیبایی و سبکی این تبلت است که اسم انتخاب شده ی آن هم تا حدودی برازنده ی آن به نظر می رسد.

متاسفانه در حال حاضر استیو جابز در بین ما نیست تا در مورد محصولات جدید اپل راهنمایی و کمک بکند ولی از طرف دیگر ما هنوز استیو ووزنیاک را داریم تا جای خالی او را پر کند. اما به نظر می  رسد که وی از اسم این تبلت جدید زیاد هم راضی نیست.

ووزنیاک کنفرانس اپل را به دلیل پروازش به لندن برای همایش جهانی نرم افزار ها از دست داد اما وقتی که برگشت نظرات خود را راجع به این تبلت اینجور بیان کرد: وقتی که نگاهی به این تبلت انداختم فهمیدم که نیازهای من را تامین نمی کند. درست است که باریکتر است اما من به حافظه ی بیشتر احتیاج دارم و امیدوار بودم این تبلت ۲۵۶ GB باشد. من در خانه ی خودم اینترنت پرسرعت ندارم و تمام رسانه های شخصی ام را در iPad  ذخیره می کنم و حجم بالای حافظه خیلی بیشتر مورد نیازم بود.

(فکر کنید ووزنیاک اینترنت پرسرعت نداشته باشه!)

پس از انتشار این خبر، ووزنیاک کمی نظر خود را روشن تر کرد و به نوعی انتقاد خود از اپل را تکذیب کرد. وی در این رابطه گفت: من فکر می کنم ما از بین محصولات iPad قدرت انتخاب داریم. این به آن معنی است که iPad خوب است اما من که سال گذشته iPad خود را به روز کرده ام، اگر نخواسته ام نسخه جدید آن را بخرم، به این معنا نیست که به نظر من iPad بد است. بلکه به این معنی است که iPad قبلی هنوز نیازهای من را برآورده می کند.

منبع : دنیای آی تی

لینک کوتاه: http://acharweb.com/?p=11458

برچسب ها: , , , ,

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.