پست مهمان چیست؟

پست مهمان (Guest Post) به نوشته ای می‌گویند که یک نفر در وبلاگ یا وب سایت دیگری که متعلق به او نیست می‌نویسد و تمامی خوانندگان آن وبلاگ یا سایت آن نوشته را مشاهده می‌کنند و معمولاً می‌توانند مشخصات نویسنده را ببینند و برای نوشته او نظر ارسال کنند.

سایت آچاروب با توجه به قالب موضوعی خود که بیشتر به فناوری اطلاعات،اینترنت،آموزش های مختلف در حوزه ی فناوری اطلاعات و معرفی نرم افزار مربوط است امکان ارسال پست مهمان را در سایت خود ایجاد کرده و با کمال میل از تمامی نویسندگان در این زمینه دعوت به همکاری می‌کند برای هر چه کامل‌تر کردن محتویات برای بازدید کنندگان مشتاق یاد گرفتن. شما به راحتی با عضویت در آچاروب به عنوان نویسنده می‌توانید مطالب خود را برای انتشار عمومی به رایگان ارسال کنید و پس از بازبینی مدیران مطلب شما به انتشار در می‌آید.

 

مزایای ارسال پست مهمان در آچاروب

  1. اطلاعات خود را با علاقه‌مندان به آن موضوع به اشتراک می‌گذارید.
  2. عضویت به عنوان نویسنده کاملاً رایگان و ساده است و محدودیتی وجود ندارد.
  3. مطلب شما با نام شما به هزاران بازدید کننده و دنبال کننده فید آچاروب نمایش داده می‌شود.
  4. شما می‌توانید درباره مطالبی که موضوع آن با موضوع وبلاگ یا سایت شما متفاوت است اما با دسته بندی‌های آچاروب سازگار است مطلب بنویسید.
  5. در پایین تمامی مطالب شما لینک مستقیم و رایگان به سایت یا وبلاگ شما وجود دارد و این امر باعث افزایش رتبه سایت شما در موتورهای جستجوگر می‌شود.
  6. بازدید کنندگان در صورت مفید ارزیابی کردن مطلب شما به سایت یا وبلاگ شما می‌آیند به دنبال مطالب شما و این به معنای افزایش ترافیک سایت شما است.
  7. و …!

چگونگی عضویت در آچاروب به عنوان نویسنده

برای شروع نوشتن پست مهمان در آچاروب کافی است به صفحه عضویت نویسنده بروید و یک نام کاربری و آدرس ایمیل خود را وارد کنید. سپس نام کاربری و رمز عبور شما به آدرس ایمیل شما ارسال می شود و می توانید با آن در صفحه ورود نویسنده به محیط مدیریتی وارد شده و مطالب خود را برای بررسی و انتشار بنویسید.