شما اینجا هستید:خانه » اسلایدر » کروم: پراستفاده ترین مرورگر دنیا و سرانجام برای اندروید و آی او اس

کروم: پراستفاده ترین مرورگر دنیا و سرانجام برای اندروید و آی او اس

گوگل در روز دوم برنامه سالیانه IO خبرهای جذابی در مورد مرورگر محبوب اش اعلام کرد. چند ماه پیش خبری در مورد رشد خیره کننده مرورگر کروم در میان کاربران داشتیم. حالا گوگل رسما می گوید این مرورگر بیش از ۳۱۰ میلیون کاربر فعال دارد و هم اکنون پراستفاده ترین مرورگر دنیا است. جالب اینجا است که کابران این مرورگر هر سال دو برابر شده است.

ضمن اینکه سرویس جیمیل هم در حال حاضر بیش از ۴۲۵ میلیون کاربر فعال دارد که رقمی فوق العاده به حساب می آید. اما اخبار مربوط به کروم هنوز تمام نشده است. نسخه نهایی مرورگر کروم سرانجام برای اندروید ارایه شد و حالا می توانید این مرورگر فوق العاده را روی تلفن هوشمند اندرویدی تان دانلود کنید. البته کروم به نسخه اندروید ۴ و بالاتر نیاز دارد.

com.android.chrome0_narenji.jpg

اما کاربران آی او اس هم تنها نیستند. و کروم برای آیفون و آی پد هم ارایه شده است. بنابراین می توانید مرورگر محبوب تان را روی گجت های اپل هم داشته باشید. البته اینجا نباید انتظار سرعت فوق العاده این مرورگر را در کامپیوتر و اندروید داشته باشید، چرا که به خاطر محدودیت در برنامه نویسی این مروگر فعلا در آی او اس از موتور مرورگر اپل استفاده می کند.

لینک کوتاه: http://acharweb.com/?p=411

برچسب ها: , , , , ,

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.