شما اینجا هستید:خانه » اخبار فناوری » گوگل پلی به Google TV خواهد امد!

گوگل پلی به Google TV خواهد امد!

سان فران سیسکو – اپلیکیشن ها ، فیلم ها ، موزیک ها و کتاب های گوگل پلی در راه Google TV هستند. کاربران میتوانند محتوا مورد نظرشان را از گوگل پلی خریداری کنند و یا این که برای مدت موقتی اجاره کنند. ( برای مثال وقتی شما فیلمی را از گوگل پلی اجاره میکنید تنها به مدت محدود معمولا ۴۸ ساعت میتوانید از ان استفاده کنید ) دیروز در همایش توسعه دهندگان گوگل قرار شد که از این به بعد محتوا مخصوص Google TV نیز به گوگل پلی اضافه شود.

با این امکان علاوه بر این که قادر خواهند بود قسمت های مختلف یک سریال یا یک فصل ان را از گوگل پلی خریداری کنند و  ان را برروی دستگاه های اندرویدی خود مشاهده کنند میتوانند ان را برروی صفحه بزرگ تلویزون خود نیز مشاهده کنند. گوگل در این باره گفت که قصد همکاری با چند استودیو تلویزیونی همچون NBC Universal, Sony Pictures, Disney, Bravo, Paramount, Virgil Films را دارند.

علاوه بر این گوگل پلی به کاربران این امکان را میدهد تا موسیقی مورد علاقه خود را برروی سرویس های ابری ذخیره کنند و ان را برروی دستگاه اندرویدی خود استریم کنند و جدیدا کاربران میتوانند موسیقی مورد نظرشان را برروی Google TV نیز استریم کنند.

 

لینک کوتاه: http://acharweb.com/?p=418

برچسب ها: ,

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.