شما اینجا هستید:خانه » اخبار فناوری » بروزرسانی به ویندوز ۸ پرو : ۳۹٫۹۹ دلار

بروزرسانی به ویندوز ۸ پرو : ۳۹٫۹۹ دلار

امروز مایکروسافت اعلام کرد که هزینه بروزرسانی ویندوز فعلی شما به Windows 8 Pro تنها ۳۹٫۹۹ دلار خواهد بود. پیش از این هزینه بروزرسانی ویندوز به نسخه جدید تر ویندوز خیلی بیشتر از ۳۹٫۹۹ دلار بود و این قیمت پایین نشان دهنده این است که مایکروسافت سعی در همه گیر کردن ویندوز ۸ دارد. علاوه بر قیمت پایین بروزرسانی به Windows 8 Pro مایکروسافت دست و دلبازی کرده و مدیا سنتر را نیز رایگان برروی این نسخه از ویندوز قرار داده.

 

۳ نسخه قبلی ویندوز یعنی ویندوز ۷ ، ویندوز ویستا و ویندوز XP قابلیت ارتقاء به Windows 8 Pro را دارند. البته قیمت ۳۹٫۹۹ دلار برای ان دسته از کاربرانی است که اپدیت را دانلود کنند و ان دسته از کاربرانی که بخواهند DVD های اپدیت را خریداری کنند باید به جای ۳۹٫۹۹ دلار ۶۹٫۹۹ دلار بپردازند. کاربران از روز ۳۱ ژانویه میتوانند نسخه فعلی ویندوز خود را به ویندوز ۸ بروزرسانی کنند.

کاربران ویندوز ۷ : کاربران ویندوز ۷ میتوانند تمامی تنظیمات ، فایل ها و برنامه های خود را در بروزرسانی به ویندوز ۸ منتقل کنند.

کاربران ویندوز ویستا : کاربران ویندوز ویستا میتوانند تنظیمات و فایل های خود را به ویندوز ۸ منتقل کنند.

کاربران ویندوز XP : کاربران ویندوز XP تنها میتوانند فایل های خود را به ویندوز ۸ منتقل کنند.

به گفته مایکروسافت بروزرسانی به ویندوز ۸ بسیار ساده است. قیمت بروزرسانی به Windows 8 pro در مقایسه با قیمت بروزرسانی به Windows 7 pro که ۱۹۹٫۹۹ دلار بود بسیار کم است و تا به حال سابقه نداشته است که مایکروسافت ویندوز را با این قیمت رائه بدهد.

لینک کوتاه: http://acharweb.com/?p=600

برچسب ها: , ,

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.