شما اینجا هستید:خانه » متفرقه » پزشکی - بهداشتی » ۴۰ میلیون نفر تحت پوشش تامین اجتماعی

۴۰ میلیون نفر تحت پوشش تامین اجتماعی

معاون فرهنگی اجتماعی سازمان تامین اجتماعی :

 

تامین اجتماعی

بیش از ۴۰ میلیون نفر در کشور تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی هستند

معاون فرهنگی اجتماعی سازمان تامین اجتماعی گفت:بیش از ۴۰ میلیون نفر در قالب بیمه شده و بازنشسته تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی کشور هستند و از خدمات ۱۸ گانه سازمان برخوردار می شوند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر منصور اعتصامی در دیدار جمعی از روحانیون و امامان جماعت سازمان تامین اجتماعی کشور با حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی گفت:۵ میلیون بازنشسته تامین اجتماعی در کشور تحت پوشش تامین اجتماعی هستند که ماهانه مبلغی در حدود ۳۰۰۰ میلیارد تومان به آنان پرداخت می شود.

 

وی افزود:با احیای مجدد معاونت فرهنگی و اجتماعی در سازمان تامین اجتماعی ارتباط بیشتری با حوزه برقرار شده و اقدامات فرهنگی با محوریت فعالیتهای فرهنگی قرآنی رنگ و بوی تازه ای در تامین اجتماعی به خود گرفته است.

سازمان تامین اجتماعی

دکتر اعتصامی پاسخگویی،حرکت بر اساس برنامه،تاکید بر اصول و ارزشهای دینی و ایجاد اعتماد با مخاطبان را ۴ راهبرد مدیریت ارشد سازمان در ۲ سال اخیر خواند و تصریح کرد:توسعه مفاهیم بیمه ای بر اساس دانش های روز و ارتباط سازنده با دانشگاه و حوزه در زمینه برقراری همکاری های متقابل،مسیر حرکت ما را در تامین اجتماعی ترسیم می کند.

 

وی خاطرنشان ساخت:برگزاری جلسات منظم با اساتید حوزوی، ارتباط با ائمه جمعه کشور برای نخستین بار و جهت دار کردن برنامه های قرآنی در سازمان تامین اجتماعی از برنامه های در دست اقدام معاونت فرهنگی اجتماعی سازمان است.

لینک کوتاه: http://acharweb.com/?p=24328

برچسب ها:

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.