شما اینجا هستید:خانه » اخبار فناوری » Pokki ، اپ استور برای کامپیوتر شما

Pokki ، اپ استور برای کامپیوتر شما

من به شخصه خیلی دوست داشتم تا وقتی با دسکتاپ به سایت های مختلف مثل فیسبوک و توییتر میروم بتوانم از نسخه موبایل انها استفاده کنم. راه های زیادی برای این کار وجود دارد ولی معمولا این کار ها دردسر دارند و به راحتی نمیتوانید با انها کار کنید. Pokki یک نرم افزار رایگان برای دسکتاپ است که با نصب ان میتوانید اپلیکیشن های مختلف ساخته شده برای ان را دریافت کنید و از انها استفاده کنید.

 

اپلیکیشن های ساخته شده برای Pokki سبک هستند و برروی کار اصلی ان اپلیکیشن متمرکز شده اند برای مثال وقتی شما با اپلیکیشن فیسبوک Pokki به فیسبوک متصل میشوید دیگر تبلیغات فیسبوک شما را ازار نمیدهد و بخش های غیر کاربردی ان حذف شده اند.

Pokki در برگیرنده تعدادی زیادی اپلیکیشن اعم از اپلیکیشن های ساخته شده برای شبکه های اجتماعی ، بازی ها ، اپلیکیشن های فید خوان و اخبار و …. است. برای مثال با داشتن Pokki دیگر لازم ندارید برای این که ببینید ایمیل جدیدی دریافت کرده اید مرورگر را باز کنید و یا این که برای چک کردن اکانت فیسبوک و یا توییتر تنها کافی است تنها با فشار دادن یک دکمه اپلیکیشن ان را باز کنید.

Pokki یک اپ استور فوق العاده هم دارد که به راحتی میتوانید اپلیکیشن ها را بر اساس فیلتر های مختلف مرتب کنید تا اپلیکیشن های مورد نظر خود را پیدا کنید. اپلیکیشن های Pokki با Html5 ساخته شده اند و در صورتی که شما نیز با Html5 اشنایی دارید به راحتی میتوانید اپلیکیشن های سازگار با Pokki تولید کنید.

در زوم بعدی دیفوراف به بررسی اپلیکیشن های مختلف و کاربردی Pokki خواهیم پرداخت. در صورتی که هنوز Pokki را نصب نکرده اید میتوانید برای نصب ان به این لینک مراجعه کنید. اگر شما از Pokki استفاده میکنید میتوانید اپلیکیشن های مورد علاقه تان را با دیگران در نظرات همین مطلب به اشتراک بگذارید.

لینک کوتاه: http://acharweb.com/?p=258

برچسب ها: , ,

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.